Zamów Grafikę

Tak wiemy, że tworzenie grafiki to żmudny a czasami i skomplikowany proces. Niektórym przychodzi to z łatwością, natomiast inni mogą mieć z tym spore problemy. Jeżeli więc masz problem ze stworzeniem grafiki lub po prostu nie masz na to czasu, wykonamy dla Ciebie odpowiedni projekt.

Grafika dedykowana

Stworzymy grafikę pod Twoją firmę, region, wydarzenie, etc.

Darmowy projekt?

Przy większych zamówieniach, grafikę stworzymy za darmo.

Ile kosztuje projekt graficzny?

Koszt wykonania pojedynczej grafiki, gotowej do umieszcenia na produkcie to 150 zł. Jeżeli w ciągu 12 miesięcy, zamówisz min. 1000 szt. dowolnych produktów w naszym sklepie z daną grafiką, opłata ta zostanie zwrócona.

Jak zamówić projekt graficzny?

Wypełnij poniższy formularz podając w miarę szczególowy opis zlecenia. Skontaktujemy się z Tobą i rozpoczniemy pracę nad Twoim projektem. Otrzymasz zdjęcia projektu które będziemy edytować aż do uzyskania finalnego efektu.

Zrób to po swojemu

Gorąco zachęcamy do tworzenia grafik we własnym zakresie, wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Naprawdę możesz stworzyć świetne grafiki przy użyciu naszego edytora - i nie przejmuj się, jeżeli Twoja praca nie będzie idealna. Zawsze służymy pomocą i wprowadzamy niezbędne poprawki bez żadnych opłat. Co więcej, stworzenie produktu według własnego pomysłu daje sporo satysfakcji. Taki produkt może być świetnym i wyjątkowym prezentem.

Zamów projekt graficzny

Zlecenie nr. #286
Do zapłaty: 150 zł

Przykładowe grafiki